Konec a přitom začátek

1. července 2011 v 11:10 | Anyzrzi |  Aný
Včera oficiálně konec školy.Dneska oficiálně začátek prázdnin.A já mam oficiálně prázdniny už od úterý.Heč!Vyhnali nás brzo.Rozhodli se totiž, že zateplí školu.to jim nezazlívám.Ale nemohli to udělat už dřív.Ted´když vycházím(a už se tam nikdy neobjevím :P ) , tak bude všechno nové.Jako naschvál, že?Dost stěžování zase..:)
Neuvědomuju si, že končím základku. Ještě mi to moc nedošlo. Zatím jsem ráda, že jsem pryč. Poslední den jsme si mohli všici užít.Kdyby...Kdyby se kluci nerozhodli, že si to "užijou" po svém.Takže poslední vzpomínku po sobě zanechali opravdu velkou.Po celé škole rozbité zasklené obrázky a samozřejmě nadávky si u předávání nemohli nechat ujít.A pak, že mi budou chybět.Když jsem byla menší a neměla ještě moc představu o životě,myslela jsem, že jsem jiní.My se přece dokážeme na něčem domluvit.Jenže pak přišel zlom.Kluci se změnili hrozně.Z nejoblíbenější třídy se díky nim stala nejhorší.To bude dobrý, říkalo se.Oni se zklidní. A jak to nakonec dopadlo?Ze devítku šestkrát ztracená třídnice . A jako třešnička na dortu 4x neprospěl a jedna trojka z chování.Taky si říkáte kam jsem to proboha chodila? Zbyly mi i hezké vzpomínky a to je hlavní.

A co jsem si ze základky vzala?
- hlavně ponaučení, že na nikoho,opravdu na nikoho se v životě nemůžeš spolehnout. Občas mě to u někoho z friend zamrzelo ale už jsem to přešla.U učitelů radši no coment.
- druhé co se u mě hodně uchytilo je všechno si vybojovat.Byla jsem stydlivá a při zapomnění učitelky zvětšených textů jsem mlčela.Postupem času jsem zjistila, že to není možné.A ted´už si dokážu stát za svým a i křičet(tady jde slušnost stranou :D)jinak to nejde.
A od září znovu do první. Česko-anglické gymnázium tkz.ČAG. Škola je malá a prostředí moc fajn.
Jakmile vstoupíte do budovy padne na vás kouzlo domova.
Každý se usmívá a je spokojený.Ve třídě je nás osmnáct.Z toho čtyři kluci.To se nám babinci sice nelíbí, ale aspoň jsou milí a na nic si nehrajou.To je vážně sen…:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Úsměv prosím ...

:-)

Komentáře

1 Jasmína Jasmína | Web | 1. července 2011 v 12:01 | Reagovat

Tak to gratuluju!
Docela ti závidím, já musím v jednom jistém ústavu ještě trčet :/

2 niss niss | Web | 1. července 2011 v 12:27 | Reagovat

Já jsem letos taky skončila základku. Je to divný ale to co dělali vaši kluci je drsný, ale u nás ve škole se dokázali  přiotrávit(voskovkama XDD) A křičet se jednou naučí každý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama