My inspiration comes from the sun.

22. května 2011 v 20:07 | Anyzrzi |  Week journal
Tak trochu přemýšlím, že bych se měla naučit pravidelně psát.Sem.Jelikož se zase ozývám po měsíci a to už jste určitě všichni zapomněli kdože to vlastně sem.A taky jsem četla, že pravidelné psaní zvyšuje návštěvnost.Ovššm místo vysoké návštěvnosti radši pár milých komentářů.No, ne?

chci: konec školy,teplo NE horko,brigádu(kde se nebude tolik pracovat)
potřebuju: šortky,bílou košili,barevné kalhoty,barevné korále a spoostu dalších věcí
co mě čeká: nezpočet písemek,výlet do Rakouska a Německa,Bambiriáda,oční klinika v PrazePáteční den i jídlo jsem strávila ve městě a v čajovně. V čajovně jsem každý pátek stálý host. Vodím jim tam lidi.Ty jejich jídla a čaje! Moc se mi líbí způsob podávání. Vždycky se dozvíme jak a kde se čaj dělá a pěstuje.Ted´jsem ovšem horký čaj vyměnila za něco jiného.Ochutnala jsem Rozbušku. Což není žádná omamná látka nýbrž roibos + hruškový džus.A k tomu skvěle padla tuňáková pita.Jediný háček byl, že tuńák zrovna došel.Zase já a zase problém!Ještě štěstí, že malé Tesco je hned za rohem....:).A to sem si ještě já chytrá myslela, že za to čekání dostanu třeba slevu nebo něco...A co myslíte?Jenom prospekt jsem dostala.

Sobota patřila nakupování. Co na tom, že jsem nemocná.Nákupy jsou důležité.Kdyby to někoho zajímalo ulovila jsem v letních slevách bundu na podzim (trochu s přdstihem , ale což) a jarní sandálky.Taky jsem měla v plánu se učit.Ale nějak jsem pozapomněla...Znáte to....Cokoli hlavně se k tomu nedostat.Občas mě i udivuje, jak jsem vynalézavá.Pak si k tomu stejně sednu.Život puntičkářky není lehký.Všechno musí být dokonalé a hotové nejlépe s předstihem.
A neděle? Garden study.Ovšem sedla jsem si kousek od plotu sousedů.A to nebyl moc dobrý nápad.Pořídili si bazén a hned vedle je trampolína.A dětské party opravdu tiché nejsou.´Jistila to sluchátka na plný pecky.Vedlejší efekt byly české chytlavé písničky.U těch "ingliš" a jiných nutkání zpívat nebylo....a taky jsem si na liat s rádiovými vlnami rozmázla broučka!
A já doufám, že stihnu vyléčit svoji rýmu a záchvaty kašle.A že bude jen a jen teplo a spooousta zmrzliny....


Aktualizace:chci vás navnadit na knižní soutěž u Abyss (knižní nekonečno).ŠUP,ŠUP..:)

´
(S)mějte se lidičky :)
Aný
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

kolik sníš zítra čtverečků čokolády ?

Odpověd´

Komentáře

1 Caty Caty | Web | 28. května 2011 v 12:49 | Reagovat

Fajn doprovodný fotky,to já ráda:)
Potřebuju strašně moc věcí,můj seznam je delší a delší:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama